Niğde'de Zafer Ak Parti ve Emrah Özdemir'in Oldu.

Tarih: 2019-04-01    Okunma: 644

Niğde'de Zafer Ak Parti ve Emrah Özdemir'in Oldu. Hayrettin YENEL

NİĞDE- ​AK Parti Niğde'de üst üste belediye başkanlığını kazanan parti oldu. Emrah Özdemir günler öncesinde kazanmamda hiç bir tereddütüm yok dediği Niğde Belediye Başkanlığını kazandı. Akşam saatlerinde Ak Parti İl teşkilatına gelen sonuçlar duyulmaya başladığı andan itibaren heyecan başladı. Saat 21.30 sıralarında Ak Parti Adayı Emrah Özdemir’in % 37 ile kazandığı kesinleşince Niğde’nin cadde ve sokaklarında kutlamalar başladı. Yediden yetmişe büyük bir kalabalığın toplandığı Hükümet meydanı coşkulu bir mitinge dönüştü. Ak Partiden Belediye Başkanlığını kazanan Emrah Özdemir’in meydana gelmesi ile coşku ve heyecan adeta doruğa ulaştı. 

Artık Niğde’nin Belediye Başkanı olan Emrah Özdemir Hükümet meydanında toplanan kalabalığa teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Özdemir yaptığı konuşmasında şunları söyledi. 

“ – Bu seçim sürecinde bizlerle beraber gece gündüz demeden fedakarca çalışan tüm teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Tüm konuşmalarımda açıklamalarımda şunu söylemiştim. Niğde’de seçimi kazanma konusunda hiç bir kuşkum yoktu. Niğdelilere güveniyordum. Onların bizim samimiyetimize projelerimize güveneceklerini de biliyordum. Şimdi seçim öncesi gönüllerini kazandıklarımızla kazandık. Fakat ben tüm 151 bin Niğdelinin belediye başkanı olmaya söz veriyorum. 1 Nisandan sonra gönüllerine giremediklerimizin de gönüllerine girebilmek için gece gündüz çalışacağız. Niğde bundan sonra çok daha iyi bir geleceğe adım atacak. Niğdeli bir tarih yazdı. Niğde tarihinde ilk kez bir parti üç kez üst üste seçimi kazandı. Bu da Ak Parti oldu. Biz bize olan güvene layık olmaya çalışacağız. “ dedi. 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !