ÖZDEMİR, “OY FARKINI İKİYE KATLAYAĞIZ” DEDİ.

Tarih: 2019-03-29    Okunma: 469

ÖZDEMİR, “OY FARKINI İKİYE KATLAYAĞIZ” DEDİ.

 

ÖZDEMİR, “OY FARKINI İKİYE KATLAYAĞIZ” DEDİ.

Hayrettin YENEL

Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir, Efendibey Mahallesinde gerçekleştirdiği salon toplantısında coşkulu kalabalığa seslendi. Özdemir, seçimin sonucunun belli olduğunu, 31 Mart öncesi %50 nin gönüllerine girdiğini 1 Nisandan sonra da geri kalan %50 nin gönlüne girmek için gece gündüz çalışacaklarını söyledi. Özdemir, yaptığı konuşmasında şunları söyledi.

" - salona sığmayan kalabalığa iki günlük süre içerisinde etraflarında kararsız olanlarla ilgili, onlara bizim proje kitapçığımızı gösterin. Biz bu projelerin hepsini ilgili bakanlık ve kurumların onaylarını alarak proje kitapçığına koyduk. Diğer adaylar yapacaklarını iddia ettikleri projeleri kiminle istişare etmişler. İnternetten alınan bir kaç fotoğrafla park yapacağız diyorlar. Biz hangi projeleri, nereye nasıl ve ne kadar olacağını santimetresine varıncaya kadar açıklıyoruz. Seçim öncesi projelerine önem vermeyenler başkan olduktan sonra sizce önem verirler mi. Bunu iyi anlatmamız ve anlamamız lazım " dedi. 

NİĞDE - Niğdelilerin kararını verdiğini belirten Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir, geçtiğimiz mahalli idare seçimlerinde Ak Parti Niğde'de en yakın rakibine 15 bin oy fark attığını belirterek; 
"- Sizlerle birlikte biz bu seçimde 15 bin farkı ikiye katlayacağız, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bunu neden söylüyorum. Hep birlikte gece gündüz çalıştık. Sabahtan başlayıp zaman zaman hiç uyumadık. Niğdeliler bize gönüllerini açtılar, ilk zamanlar ev toplantılarını sayıyorduk. Niğdeliler evlerini ile gönüllerini de bize açtılar. 300 den sonra artık saymadık. O kadar çok talep geldi ki hepsine yetişmeye çalışıyoruz. Hepinizden Allah razı olsun. Bundan sonra ne yapacağız. Bundan sonra 5 yıllık dönemde Niğde bölgenin parlayan yıldızı olacak. Bunu sizlerle hep birlikte yapacağız. Biz daha belediye başkanı olmadan projelerimizi yapmaya başladık bile. Valilik binası ile ilgili İçişleri Bakanımız ödeneği en kısa sürede gönderiyor. Şehrin Merkezine birçok problemi ortadan kaldıracak park, oto park ve yeşil alanları içerisine alan yeşil alan yapıyoruz. Valilik binası ve etrafındaki binalar kalkıyor. Yeni bir valilik binası 1,5 yılda tamamlanarak ve hizmete girecek. Ben iddia ediyorum, herkesin belediye başkanı olacağım. Belediye başkanlığını kazandıktan sonra ben yaşadığım bu şehre tüm insanlarımızın takdir edeceği eserler kazandıracağım. Belediye başkanlığı 5 yıl 10 yıl ne kadar olur bilemem ama bıraktığımız eserlerle anılmak istiyorum."  dedi.

31 Martta yapılacak olan mahalli idareler seçiminin çok önemli olduğuna değinen Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir,

"- Sizlerin 31 Mart günü vereceğiniz oylarınızın her biri çok önemli. Bizim öyle bir Cumhurbaşkanımız var ki O birleşmiş milletler toplantısında, Amerika’nın, Çin'in ve diğer tüm ülke başkanlarının gözünün içine baka baka " Dünya 5 den büyüktür "  diyebiliyor. Bunu sizlerin verdiği o değerli oyların sayesinde sizlerde aldığı güçle diyebiliyor. Şimdi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bu gücüne güc katmak için Allah'ın izni ile 31 Mart günü sandıkları adeta patlatın. Buradan Cumhurbaşkanımıza öyle bir destek verelim ki, ülkemiz üzerinde farklı oyunlar düşünenlere de böylece çok önemli bir ders vermiş olalım. Bu gün bu salon gösteriyor ki Efendibey, kararını çoktan vermiş. Verdiğiniz bu destek ve coşku için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. " dedi.

Niğde'de hükümet meydanında binlerce Niğdeli ile miting yapan tek partiyiz. bu gün burada bizlere yaşattığınız bu coşkuyu 31 Mart akşamı hükümet meydanında sizlerin verdiği destekle kazanacağımız zaferimiz kutlamamızda yeniden yaşamak için sizleri 31 Mart akşamında hükümet Meydanına davet ediyorum. Herkese tekrar teşekkürlerimiz sunuyorum. " dedi. 

 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !