Niğde Anadolu FK'nın Niğdelilerle Buluşma Heyecanı

Tarih: 2018-09-01    Okunma: 1501

Niğde Anadolu FK'nın Niğdelilerle Buluşma Heyecanı Niğde Anadolu Futbol Kulübü Yöneticileri Pazar günü yapılacak olan karşılaşması öncesi basın toplantısı düzenleyerek, Niğdeli taraftarla kucaklaşmanın heyecanı içerisinde olduklarını söylediler.

Niğde Anadolu FK Başkanı Ali Ergöçmez,  Altınordu projesinin tamamen yerli bir proje olduğunu belirterek, Niğde'nin gençleri de Avrupalarda mücadele edecek şekilde takımda yer alacak ve yetiştirilecek" dedi. 
Ergöçmez yaptığı açıklamasında;
"Niğde’de olmaktan son derece mutluyuz. Yabancı oyuncu yok Türk sporculara yatırım yapan bir misyonumuz var. Bu proje yerli bir projedir. Niğde de Altıınordu ’da ki Modeli Niğde ye taşıyacağı. Anadolu dan da bu futbol ateşini Niğde den de yakacağız. Niğde‘nin gençleri de diğer abileri gibi Avrupa da bile futbol oynayacak kapasitelere ulaşacaklar. Geleceğin yıldızlarını yetiştirmenin gayreti içerisinde olacağız. " şeklinde konuştu. 
Takımın Teknik Direktörü Nasip Ertürk de yaptığı açıklamasında bir kaç sakat olmasına rağmen Niğdeli taraftarlara futbol ziyafeti vermek istediklerini belirterek; 
" Niğde Futbol Kulübü olarak bizde ayrı bir heyecan içerisindeyiz. Bu güne gelinceye kadar iki adet hazırlık dönemi geçirdik. Tesislerimizde de yenilikleri yaptık . Bir kaç sakat futbolcumuz var. Ama bunlar olacak. Biz çıkacağımız karşılaşmalarda futbolun güzelliklerini seyircimize futbol ziyafeti çekmek istiyoruz. Yatırımlarımız kısa vadeli bir yatırım değil. Biz uzun vadede Niğde de neler yapabiliriz bunun projesini yaptık. Anadolu’nun bağrından gelmiş insanlarla kucaklaşmak için herkesi maça davet ediyoruz. Onlarla buluşmak ve kucaklaşmak istiyoruz. "  

Niğde Andolu FK Pazar günü saat 16:30 da İnegöl Sporla 5 Şubat Stadyumunda karşılaşacak.. 
 
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !