O Kahramana Ziyaretçi Akını

Tarih: 2018-07-12    Okunma: 1390

O Kahramana Ziyaretçi Akını 15 Temmuz günü darbenin seyrini değiştiren Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in mezarına darbe girişiminin yıl dönümünde de ziyaretçi akını devam ediyor.
12 Temmuz 2018 Perşembe 15:28
Hayrettin YENEL
NİĞDE – 15 Temmuz günü darbenin seyrini değiştiren Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in mezarına darbe girişiminin yıldönümünde de ziyaretçi akını devam ediyor.
Türkiye’ye darbe yapmak isteyen FETÖ mensuplarının kalkışmasına 15 Temmuz gecesi ilk kurşunu sıkan Niğdeli kahraman şehit Ömer Halisdemir’in Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu Kasabasındaki mezarına ziyaretçi akını devam ediyor. Darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz gecesi, Özel Kuvvetler Komutanlığında görevliyken karargâhı ele geçirmek için yanında 20 kadar askerle komutanlığa gelen cuntacı General Semih Terzi’yi kendi komutanı Zekai Aksakallı’nın emri ile vuran ve daha sonra 30 kurşunla şehit edilen Kahraman Asker Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir’in kabrini şu ana kadar 3 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği tahmin ediliyor.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !