Emlak Konut Niğde'de Cazip Fırsatlar Sunuyor

Tarih: 2018-07-07    Okunma: 1517

Emlak Konut Niğde'de Cazip Fırsatlar Sunuyor NİĞDE – Emlak konut tarafından Niğde’de yapımı devam eden konut projesi devam ediyor.

Eski SSK Hastanesi olarak bilinen Bor Yolu üzerindeki alanda yapımı devam eden proje cazip fiyat koşulları ve konut sahiplerine sağlayacağı sosyal donatılar ve yaşam alanı avantajları ile farklı bir konut konsepti sunuyor.

Emlak Konut yetkilileri tarafından proje tanıtımı ile ilgili olarak yapılan basın toplantısında konutların özellikleri ödeme koşulları ve yaşam alanı ile ilgili geniş bilgiler verildi. Niğde’de emlak piyasasına farklı bir imaj kazandıran kurumsal proje için Niğde’de 2+1, ^+1 ve 4+1 şeklinde konutlar bulunuyor. Konutlarda kullanılan malzemelerin, içerde bulunan  dekorasyon ve malzemelerin  Emlak Konut garantisi altında olduğu bildirildi. Konut alan sakinlerin yaşam alanı içerisinde bir çok sosyal donatılara da sahip olacağı belirtilen açıklamada, konutların güvenli, konforlu ve sağlıklı bir yaşam sunacağı belirtiliyor. 
Toplantıda açıklama yapan Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı, 
Emlak konutun peşin ödemelerde %30 civarında bir indirimde uygulamaktadır. Emlak konut olarak amacımız halkımızı Anadolu insanını ev sahibi yapabilmek için şartlarımızı zorluyoruz. bu bilinçle Gerek misyonumuz gerek misyonumuzun getirdiği sorumluluklarla ekonomimize katkılar vermeye ve kalıcı eserler yapmaya özen gösteriyoruz. “ dedi.
Toplantı sonunda Emlak Konut Satış temsilcileri tarafından projenin detayları basın mensuplarına anlatıldı. 
Emlak konutun ürettiği konutların bedellerinin dışardan algılandığı gibi, sağladığı imkanlar da değerlendirildiğinde Niğde’de ki mevcut konutların fiyatlarından daha cazip olduğu konut edinmek isteyenlerin Emlak Konut alanı içerisinde bulunan satış ofisinden gerekli bilgiyi alabilecekleri  ve örnek daireleri de gezebilecekleri belirtildi.  
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !