AK PARTİDEN 24 HAZİRAN A 24 ADAY ADAYI

Tarih: 2018-05-02    Okunma: 1934

AK PARTİDEN 24 HAZİRAN A 24 ADAY ADAYI Hayrettin YENEL 

NİĞDE-Niğde Ak Parti Teşkilatı 24 Haziran Milletvekilliği seçimi öncesi 24 aday adayını tanıtma toplantısı düzenledi. 
Ak Parti İl Başkanlığı tarafından Nar Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Millevekili aday adayları ve partililer katıldı. Toplantı öncesi Ak Parti İl Başkanı Mahmut Peşin bir konuşma yaparak, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Ak Pati İl Başkanı Mahmut Peşin yaptığı konuşmasında
"- Biz bir ve beraber olduğumuz müddetçe Allah ın izni ile başarımız daim olacaktır. Ak Parti Niğde 27.Dönem Milletvekili Aday Adaylarımızın temayül öncesi teşkilat mensuplarımıza tanıtım toplantısını gerçekleştirdik. 24 aday Niğde'den Ak Parti Milletvekili seçilmek için başvuruda bulundu. Her birine teşekkür ediyor, aday adaylık sürecinde başarılar diliyorum. Seçilecek 3 Milletvekili adayımızın ilimiz için şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. " dedi. 
Ak Parti Niğde İl Teşkilartına Aday Adaylığı başvurusu yapanlar ve teşkilat üyeleri birlik ve beraberlik fotoğrafı çektirdiler. Çekilen fotoğrafın ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti. Basına kapalı olan bölümde aday adayları parti teşkilatına kendilerini tanıtan birer tanıtım konuşması yaptılar. 
Tanıtım toplantısı, aday adaylarının bir birlerine başarı dilemeleri ile sona erdi.   

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !