AK Parti Siyaset Akademisi - VİDEO HABER

Tarih: 2018-03-12    Okunma: 1347

AK Parti Siyaset Akademisi - VİDEO HABER Kalkınma Bakanı Lutfi Elvan, Ak Parti Siyaset Akademisi açılış programı için Niğde’ye geldi.
 
ELVAN “TÜRKİYE’NİN GÜÇLENMESİNİ BÜYÜMESİNİ SİTEMİYORLAR” DEDİ.
 
Hayrettin YENEL
 
NİĞDE – Kalkınma Bakanı Lutfi Elvan, Ak Parti tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi programına katılmak için  açılışı için Niğde’ye geldi.
Karayolu ile Niğde’ye gelen Bakan Elvan, İl Kültür Merkezinde düzenlenen programa katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, büyük ülkelerin Türkiye'nin güçlenmesini ve büyümesini istemediğini söyledi. Elvan dış güçlerin bu nedenle terör örgütlerine milyarlarca dolarlık silah ve maddi yardım yaptıklarını belirterek, “ Bu desteği, o tünelleri,  gelişmiş silahları o terör örgütlerine veren kim acaba." dedi. Kalkınma Bakanı Elvan, Niğde 18. dönem "Siyaset Akademisi"nin açılışında yaptığı konuşmada ak Partinin başarılı olmasının arındaki sırrı da anlattı. Elvan, Ak Parti vatandaş ne istiyorsa onu yaptı.  Bazı siyasetçilerin halkın görüşünü dikkate alamadan askeri güçle yönetimi ele geçirdiğini bazılarının da iktidara gelmek için halka söz verip yönetime geldiğinde de verdiği sözü yerine getirmediğini söyledi. Ak Parti’nin ise halkın ne istediğine baktığını ve halk ne istiyorsa onu yaptığını belirtti.

Niğde Valiliğine de basına kapalı bir ziyaret gerçekleştiren Kalkınma Bakanı Lutfi Elvan, daha sonra Niğde den ayrıldı. 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !