AKDOĞAN'ın İSTİFA VİDEOSU

Tarih: 2017-10-18    Okunma: 2070

AKDOĞAN'ın İSTİFA VİDEOSU Türkiye’de 6 Belediye başkanının istifası ile ilgili olarak beklenen istifalardan biri daha gerçekleşti. Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Belediye Başkanlığı görevinden istifa etti.

NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI AKDOĞAN İSTİFA ETTİ
 
Hayrettin YENEL
 
NİĞDE – Türkiye’de 6 Belediye başkanının istifası ile ilgili olarak beklenen istifalardan biri daha gerçekleşti. Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan görevinden istifa etti.
Niğde Belediyesi Meclis salonunda bir basın toplantısı düzenleyen Faruk Akdoğan kürsüye alkışlar eşliğinde geldi. Akdoğan göreve geldiği günden bu güne kadar Niğde ye ve Niğdelilere yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Dolu, dolu geçtiğini belirttiği başkanlık döneminde Niğde’de çok önemli projelere imza attıklarını söyledi. Niğde Belediyesinin bütçesini her dönem katlayarak büyüttüklerini, suyu olmayan Niğde’yi suya, yolu olmayan Niğde’yi yola hizmetin olmadığı Niğde’ye hizmeti getirdiklerini belirtti. Akdoğan her canlıda olduğu gibi, insan doğar yaşar ve ölür, makamlarda mevkilerde böyledir. Belediye başkanı olduk, hizmet ettik ve şimdi ise gördüğümüz lüzum üzerine görevimizden ayrılıyoruz. Bundan sonra partimin bir neferi olarak hizmet etmeye devam edeceğim, durmak yok yola devam şeklinde açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnettarlığını da ifade eden Akdoğan, Başbakan Binali Yıldırım’a, Bakanlarına, Parti Yöneticilerinize verdikleri destek ten dolayı teşekkür ettiğini belirten Akdoğan
“ Gördüğüm lüzum üzerine Belediye Başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Görev süremiz içerisinde kırdığımız üzdüğümüz arkadaşlarımız varsa onlardan da helallik istiyorum. “ diyerek Niğde Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Belediye Meclis Salonu iğne atsa yere düşmeyecek şekilde tıklım, tıklım doluydu. Belediye’nin koridorları da salondan farklı değildi. Alkışlarla salona gelen Faruk Akdoğan, yine alkışlarla salondan ayrıldı.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !