Bu Ekipten Kimse Kaçamaz

Tarih: 2017-10-05    Okunma: 1901

Bu Ekipten Kimse Kaçamaz Niğde'de Polis kontrol noktasında dur ihtarına uymayan özel otomobil filmleri aratmayan bir takiple yakalandı.

Niğde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şubesi ekipleri tarafından yapılan uygulama sırasında kontrol noktasında  durdurulmak istenen özel bir otomobil polisin uyarısına aldırış etmeyerek uygulama noktasından hızla kaçtı. 
İl merkezinden Bor İlçesi istikametine kaçmaya başlayan özel otomobili yakalamak için polis ekipleri aracın peşine düştü. Hızlı ve tehlikeli bir şekilde Derbent kavşağını geçen otomobil Fertek kavşağından da çok hızlı bir şekilde geçtikten sonra Bor ilçesi istikameti yönünde kaçmaya başladı. Yol güzergahımdaki ekipleri yaptığı manevralarla geçen özel otomobil Bor ilçesini de geçerek Altunhisar yoluna, ardından tekrar Bor ilçesi TOKİ kavşağına geldi. Kaçan sürücüyü yakalamak için polis kaçabileceği her noktayı kapattı. TOKİ kavşağında ise yol kapalı olmasına rağmen aracı kaldırıma çıkıp tehlikeli bir manevra yapan sürücü Sazlıca çevre yoluna doğru kaçmaya başladı. Polis ekipleri ise aracı saniye saniye hemen arkasından takip ettiler. Ulukışla yoluna kaçabileceği de düşünülen kaçan otomobil için yol 2 adet TIR ile kapatıldı. 
Polis önce Sazlıca merkezine oradan da ara yollara giren otomobili bir saniye bile takipten geri kalmadı. Sürücü sonunda dar bir bahçe yolunda aracı içinde bulunan ailesi ile bırakıp kaçtı. Aracı ele geçiren Asayiş ekipleri aracı bırakı pkaçan sürücüyü aramaya başladı. Bu arada sürücünün ailesi de polis otosuna alındı. 
Polis filmlerde bile görülmeyen bir amansız takiple aracı ve aracı bırakıp kaçan sürücüyüde aracı ele geçirdikten yarım saat sonra yakalamayı başarıdı. 
Niğde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş ekipleri suçu ne olursa olsun, başarılı bir takiple sonuca ulaştı. Bu bir kaçak kovalama olayıydı. Sonuç olarak ekibin istikrarlı takibi bir kez daha önemli bir başarıya imza attı. Bu da suçlular için önemli bir örnekti. Bu ekipten kimse kaçamaz.

BU HABER SADECE NİĞDE HABERCİ DE.

 Polisin kovalamasına Niğde Haberci ekibi olarak TOKİ kavşağında bizde katıldık. Amansız takipte onlarca ekibin müthiş takibine şahit olduk. İşte o o fotoğraflar ve video... 


 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !