ÖZEGEN GREYDER KULLANDI YOL YAPTI

Tarih: 2017-09-28    Okunma: 1697

ÖZEGEN GREYDER KULLANDI YOL YAPTI Hayrettin YENELNİĞDE - Özel idare tarafından köy ve kasabalarda yol yapım çalışmaları devam ediyor.
 Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ile birlikte özel idarenin köy ve kasabalarda yaptığı çalışmaları inceleyen TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen Özel idare Greyderini kullanarak yol yapım çalışması gerçekleştirdi. Greyderin direksiyonuna geçen Özegen usta operatörler gibi greyderi hatasız kullandı.
Ovacık beldesinde yapımı devam eden yol yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Özegen çalışmalar la ilgili olarak yaptığı açıklamasında, Niğde'nin tüm köy ve kasaba yollarının elden geçirildiğini belirterek, " Niğde’mizin kasaba ve köylerinin yollarının iyileştirilmesi ve ihtiyaç olan bölgelere yeni yol yapımı konusunda Özel  İdaremiz gece gündüz çalışıyor.  İl Özel İdaremizin Konaklı’da yaptığı yol çalışmasını inceledik. Köylerimizde olduğu gibi beldelerimiz dede yollarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Vatandaşımız hizmetin en iyisine layıktır. " dedi.
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !