Cebeloğlu; Suçluların Tepesine Bineceğiz

Tarih: 2017-08-30    Okunma: 1184

Cebeloğlu; Suçluların Tepesine Bineceğiz SUÇLULARIN TEPESİNE BİNECEĞİZ
Hayrettin YENEL
NİĞDE - Emniyet Genel Müdürlüğünün koordinesinde tüm illerde gerçekleştirilen huzur uygulaması Niğde’de de yapıldı.
Bayram süresinde devam edecek olan uygulamaları Niğde’nin yeni İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu da yerinde inceledi.
İl merkezinde 200 personel ile 12 noktada gerçekleştirilen uygulamaları yerinde inceleyen İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, denetimlerin amacının vatandaşların bayramı huzur içerisinde geçirmeleri için gerekli tedbirlerin alınması olduğunu belirterek;
“-Şehrin tüm ana arterlerinde umuma açık yerlerde vatandaşlarımızın yoğun olduğu yerlerde bu uygulama devam edecek. Suç ve suçlularla mücadele kapsamında, tespit etme ve yakalama için uygulama yapıyoruz.  Amacımız vatandaşlarımızın bayramı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğünün koordinesinde gerçekleştirilen bu uygulamalar suç ve suç işleme eğiliminde olanlara asla göz açtırmayacağız noktasında bir çalışmadır.  Suç ve suç eğiliminde olan bir takım şahısların asla ve asla müsaade etmeyeceğimizi bunların tepesine bineceğimizi gereğini yapacağını Niğdeli vatandaşlarımız bilmesini istiyorum. “ dedi.
Huzur uygulaması kapsamında suçlulara ve suç işleme meyli içerisinde olanlara yönelik olarak her gün farklı noktalarda ve yerlerde vatandaşların huzur ve güveni için devam edecek olan uygulamalar kapsamında araçlarda ve şüpheli görülenler üzerinde detaylı aramalar da gerçekleştirildi. Niğde’de uygulama sürecinde kayda değer ir bulguya rastlanmadı.
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !