Tekstil Fabrikasının Deposunda Yangın

Tarih: 2017-07-27    Okunma: 1309

Tekstil Fabrikasının Deposunda Yangın Niğde de özel bir firmaya ait teksitil fabrikasında meydana gelen yandın yaklaşık 4 saatte söndürülebildi.  Saat 18:00 sıralarında çıkan yangın için şehir merkezi ve ilçelerden çok sayıda itfaiye çağrıldı. Yangının neden çıktığı konusunda soruşturma başlatılırken, yangında sadece maddi hasar olması ve can kaybı olmaması ise tek teselliydi.
 
TEKSTİL FABRİKASININ DEPOSU CAYIR CAYIR YANDI
 
Hayrettin YENEL
 
NİĞDE – Niğde Organize Sanayi Bölgesinde Faaliyet gösteren özel bir firmaya ait tekstil fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Saat 18:00 sıralarında çıkan yangını söndürmek için il merkezinden ve ilçelerden çok sayıda itfaiye müdahale etti. Yangın Niğde’ye 7 km uzaklıkta olmasına rağmen dumanlar rüzgarında etkisi ile il merkezine kadar ulaştı. Farikanın Pamk ambarında meydana gelen yangının fabrika binasına sırayet etmemesi için itfaiye ekipleri büyük çaba harcadılar. Yangının söndürülmesi sırasında fabrika işçileri ve çevreden gelenler yangını merakla seyrettiler.
Tekstil fabrikası yangınına çok sayıda polis ekibi ve tangın anında ortaya çıkabilecek sağlık sorunları için sağlık ekipleri ve ambulanslar yönlendirildi.
Yangına Niğde merkez ve çevre ilçelerden gelen  çok sayıda itfaiye ile müdahale etti. Yaklaşık 4 saatlik bir süre sonunda kontrol altına alınabilen yangının neden çıktığı henüz belirlenemezken maddi zararın da büyük olduğu bildirildi. 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !