YAĞIŞLI HAVADA FECİ KAZA

Tarih: 2017-04-09    Okunma: 1918

  YAĞIŞLI HAVADA FECİ KAZA Niğde Bor yolunda meydana gelen trafik kazasında bir araç önce kaldırıma çarptı ardından ağaç ve elektrik direğini devirerek ancak durabildi.
 
YAĞIŞLI HAVADA FECİ KAZA
 
Hayrettin YENEL
 
NİĞDE – Niğde’de meydana gelen trafik kazasında özel otomobil önce kaldırıma çarptı ardından ağaç ve elektrik direğini devirerek ancak durabildi.
Niğde Bor Yolu Kemal Aydoğan İlköğretim Okulu üst geçidi yakınında meydana gelen feci kaza  görenleri hayrete düşürdü. Yağmurlu havada direksiyon hâkimiyetini kaybeden 24 yaşındaki S.G adlı sürücü önce orta refüjde bulunan ağaca çarptı. Ağacı ortasından ikiye bölen araç daha sonra aydınlatma direğini de devirdi. Orta refüjden tekrar yola çıkan özel otomobil adeta hurdaya döndü. LPG li olduğu tespit edilen otomobilin LPG tankı araçtan 20 metre geride bulundu ve görevliler tarafından otomobilin içerisine kondu.  Trafik kazasını görenler hemen sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine ambulans ve kurtarma ekibi ile trafik ekipleri geldi. Otomobil sürücüsü S.G ye ilk müdahaleyi yapan sürücüler, sürücüyü tedavi için Ömer Halisdemir Araştırma Hastanesine götürdüler. Hurda otomobilden sağ kurulan sürücünün hayati tehlikeyi atlattığı belirtilirken hurdaya dönen özel otomobil ise çekici ile kaz yerinden kaldırıldı. Polis kaz aile ilgili soruşturma başlatırken, sürücü S.G nin hurda yığınına dönen otomobilden sağ kurtulması ise bir mucize olarak değerlendiriliyor.
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !