Akşener Niğde'de Esnaf Gezdi

Tarih: 2021-06-08    Okunma: 406

Akşener Niğde'de Esnaf Gezdi NİĞDE- Niğde’ye karayolu ile Ankara – Niğde Otoyolunu kullanarak gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ziyaretlerine Ulukışla İlçesinden başladı. Ulukışla'da mahşeri bir kalabalıkla karşılanan Akşener'i partililer tezahüratlarla karşılandı ve esnaflardan tek tek sorunları hakkında bilgi aldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener "Millet Bizi Çağırıyor " Proğramı dahilinde Ulukışla ilçesinde esnafları ziyaret etti. Akşener esnaf ziyaretinin ardından Otobüsün ön kapısında ilçedekilere ziyaret etmeden önce partililere seslendi. 

Meclis toplantısından çıktıktan sonra bir gazetecinin kendisine Kılıçdaroğlu Erdoğan’a şöyle dedi, Erdoğan Kılıçdaroğlu’na şöyle dedi ne dersiniz diye soru yönelttiğini ve kendisinin aklından o soruya  “ Allah şahit aklımdan geçen bana ne ellinin körünü demek ti ama diyemedim, dedi.  Artık farklı bir siyaset yapacağını belirten Akşener, bu düzeni değiştireceklerini söyledi.  

Ulukışla ilçesinin ardından Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesini ziyaret etti. Daha sonra Bor ilçesinde de esnafları ziyaret eden Akşener daha sonra Niğde de esnaflları ziyaret ederek Şadırvan Park ta vatandaşlara hitap etti.. 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !